1914–1985
182
121 %
240 Kč
90 000 Kč
akvarel, pastel
9 x 14 cm
Signatura: VH
olej, lepenka
50 x 35 cm
Signatura: PD V. Hejna
tempera
50 x 35 cm
akvarel, papír
30 x 20,5 cm
Signatura: Hejna
akvarel
35 x 21 cm
Signatura: Hejna 1941
akvarel, tužka, papír
43,5 x 26 cm
Signatura: PN V. Hejna
akvarel, pastel
46 x 30,5 cm
Signatura: Hejna
tempera, papír
28,5 x 22,5 cm
Signatura: Václav Hejna 1936
pastel, akvarel, karton
45,5 x 28 cm
Signatura: V. Hejna
40. léta
olejová tempera, lepenka
39 x 29 cm
Signatura: nenalezena
pastel, akvarel, papír
27 x 29 cm
Signatura: V. Hejna
40. léta
akvarel, tempera na kartonu
49 x 59 cm
Signatura: V. Hejna