1914–1985
182
121 %
240 Kč
90 000 Kč
akvarel, kvaš
51 x 35 cm
Signatura: monogram HV
tempera, kvaš
37,5 x 17 cm
Signatura: LD V. Hejna 46 Paris
akvarel, pastel, tužka
30 x 46,5 cm
Signatura: PN V. Hejna 1942
kresba tužkou, pastel, akvarel
30 x 47 cm
Signatura: PN V. Hejna
kresba tuší, akvarel
27,5 x 30 cm
Signatura: PD V. Hejna
olej, lepenka
30,5 x 39,5 cm
Signatura: PN V. Hejna, V. Hejna 44 na rubu
akvarel, tempera
44,5 x 55,5 cm
Signatura: UD V. Hejna Paris 68
akvarel
29 x 42,5 cm
Signatura: PD VHejna
barevná litografie 4/100
31 x 40,5 cm
Signatura: V. Hejna
akvarel, pastel, tužka
45 x 33 cm
Signatura: V. Hejna
akvarel, pastel, tužka
41 x 29 cm
Signatura: V. Hejna
akvarel
29 x 42,5 cm
Signatura: PD VHejna