1914–1985
181
121 %
240 Kč
90 000 Kč
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Hejna
v 35,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD V Hejna
3 x litografie
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Hejna, UD Cinybulk, PD Z. Heritesová 71
2 x barevná litografie (9/100, 61/200)
14 x 17,5 cm / 13,5 x 16 cm
Signatura: 2 x PD V Hejna (65)
kombinovaná technika, kuličkové pero, tužka, akvarel
v 14 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Hejna Paris
40. léta 20. stol.
olej, lepenka
39,5 x 29,5 cm
Signatura: LD VHejna
olej, plátno
v 46 ✕ š 65 cm
Signatura: PN V. Hejna 63
olej, plátno
v 57 ✕ š 47 cm
Signatura: PD V Hejna, LN monogram VH, na rubu V Hejna Paris 37
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír na lepence
v 14 ✕ š 11 cm
Signatura: PD V Hejna
v 20 ✕ š 25 cm
Signatura: PD VHejna / Paris 47 (zrcadlově)
olej, plátno
v 57 ✕ š 47 cm
3 x litografie
v 13,5 ✕ š 8,5 cm