1914–1985
182
121 %
240 Kč
90 000 Kč
barevná litografie
41 x 50 cm
Signatura: LN V Hejna
lept, akvarel
17,5 x 24,5 cm
Signatura: PD V Hejna 1949
17 x 24,5 cm
Signatura: PD V Hejna
2 x lept
5,5 x 8 / 7,5 x 6 cm
Signatura: 2 x PD V Hejna
barevná litografie
23 x 34,5 cm
Signatura: PD V Hejna 65
akvarel, tužka
34 x 47 cm
Signatura: PN V Hejna Rohatec 1944
barevná litografie
13 x 9 cm
Signatura: PD V Hejna
kresba tužkou, akvarel, karton
19 x 19 cm (výřez)
Signatura: PN monogram HV
akvarel, tužka
40 x 60 cm
Signatura: PN V Hejna
olej, dřevo
25,5 x 71 cm
Signatura: UD VHejna, PD VH
olej, asambláž
28 x 89 cm
Signatura: V Hejna 1960 na rubu
olej, sololit
40 x 36 cm
Signatura: V Hejna 1963 na rubu