1914–1985
182
121 %
240 Kč
90 000 Kč
30 x 46,5 cm (list)
Signatura: UD Hejna
40. léta 20. stol.
olej, lepenka
39,5 x 29,5 cm
Signatura: LD VHejna
akvarel, tužka
20,5 x 13 cm
Signatura: PD V Hejna
32,5 x 24,5 cm
Signatura: PD V Hejna
pastel, tužka
25 x 38 cm
Signatura: PN V Hejna
akvarel, tužka
20,5 x 13 cm
Signatura: PD V Hejna
53 x 28,5 cm
Signatura: LD V Hejna, LN monogram VH.
53 x 28,5 cm
40. léta 20. stol.
olej, lepenka
39,5 x 29,5 cm
Signatura: LD VHejna
akvarel, tužka
20,5 x 13 cm
Signatura: PD V Hejna
53,5 x 28 cm
akvarel, tužka
37,5 x 63 cm
Signatura: PN V Hejna