1914–1985
182
121 %
240 Kč
90 000 Kč
akvarel, karton
63 x 47,5 cm
Signatura: Hejna
olej, lepenka
25,5 x 30 cm
Signatura: vzadu V. Hejna
kol. 1940
olej, lepenka
34 x 16,5 cm
Signatura: Hejna
40. léta
akvarel
46,5 x 30,5 cm
Signatura: V. Hejna
40. léta
akvarel
47 x 60 cm
Signatura: V. Hejna
komb. technika, tuš, běloba
17,5 x 14 cm
Signatura: V. Hejna 1939
komb. technika, akvarel, tuš, karton
30 x 22 cm
Signatura: V Hejna 1938
kresba inkoustem, papír
20,5 x 27 cm
Signatura: PD 12/II Hejna 46
akvarel, tuš, papír
28 x 20 cm
Signatura: PN V. Hejna