1914–1985
182
121 %
240 Kč
90 000 Kč
olej, lepenka
40 x 31 cm
Signatura: LN V. Hejna
kresba tužkou, akvarel, pastel
28 x 38,5 cm
Signatura: V. Hejna
pastel, kvaš
42 x 34,5 cm
Signatura: V. Hejna
kresba tužkou, akvarel
49 x 32,5 cm
Signatura: V. Hejna 1932
40,5 x 22 cm
Signatura: V. Hejna
kresba tužkou, akvarel
23,5 x 44 cm
Signatura: Václ. Hejna 1941
olej, malířská lepenka
22 x 28 cm
Signatura: PN V. H.
tuš, kvaš
30 x 41 cm
Signatura: V. Hejna
31 x 47 cm
Signatura: V. Hejna
akvarel
37 x 49 cm
Signatura: V. Hejna
kresba tužkou, akvarel
22 x 33 cm
Signatura: V. Hejna
kvaš
46 x 59,5 cm
Signatura: V. Hejna