1914–1985
182
121 %
240 Kč
90 000 Kč
akvarel, kvaš
42 x 62 cm
Signatura: PN V Hejna 75
olej, lepenka
41,5 x 30 cm
Signatura: PD V Hejna
kvaš
43,5 x 50 cm
Signatura: PN V Hejna 69
akvarel
47 x 58 cm
Signatura: LD V Hejna
olej, asambláž, dřevo
25 x 34 cm
Signatura: sign. na rubu V Hejna 1969
pastel, akvarel, tužka
27 x 21 cm
Signatura: sign. LD V Hejna
akvarel, pastel, tužka
16,5 x 31 cm
Signatura: V. Hejna
olej, dřevo
40 x 36,5 cm
Signatura: na rubu V. Hejna 1963
akvarel, pastel
44 x 36 cm
Signatura: V. Hejna
akvarel, pastel
30 x 46 cm
Signatura: V. Hejna
40. léta
akvarel, pastel, tempera, karton
39 x 20 cm
Signatura: V. Hejna
olej, asambláž
28,5 x 89 cm
Signatura: sign. na rubu V. Hejna 1960