1914–1985
182
121 %
240 Kč
90 000 Kč
pastel, akvarel
29 x 14 cm
Signatura: PN V. Hejna 41
akvarel
10 x 16,5 cm
Signatura: PN V. Heja 46
kresba tužkou, akvarel
30 x 41,5 cm
Signatura: V. Hejna 1941
kresba tužkou, akvarel
29 x 47 cm
Signatura: V. H. 1941, V. Hejna na rubu
pastel, akvarel
26 x 30 cm
Signatura: V. Hejna 41
akvarel, pastel
41,5 x 60 cm
Signatura: V. Hejna
16 x 24,5 cm
Signatura: V. Hejna
olej, sololit
50 x 68 cm
Signatura: PN V. Hejna, PD Hejna
kresba tužkou, akvarel
35 x 44 cm
Signatura: V. Hejna
tempera, akvarel, pastel
23,5 x 48 cm
Signatura: V. Hejna 1941
kresba tužkou, akvarel
42 x 35 cm
Signatura: V. Hejna
akvarel, pastel
26 x 21 cm
Signatura: V. Hejna 1937