olejová tempera, karton
35 x 52 cm
Signatura: J. Kadula 58
litografie 14/200
40 x 28 cm
Signatura: Karel Chaba 83
olej, karton
21 x 29 cm
Signatura: J. Král
kol. 1910
litografie
23,5 x 16 cm
Signatura: Steiner
17 x 10 cm
Signatura: nesignováno
litografie
30 x 21 cm
Signatura: J. Obrovský 1941
17 x 20 cm
Signatura: V. Röhling
akvarel
38 x 57 cm
Signatura: nečitelná
1
akvarel
40 x 54 cm
Signatura: Kryl
46 x 37 cm
Signatura: V. Jícha
33 x 25 cm
Signatura: Bouše 81
30 x 33 cm
Signatura: Bouše 84
olej, karton
40 x 45 cm
Signatura: Fr. Kocourek
34 x 32 cm
Signatura: Bouše 81
litografie
34 x 49 cm
Signatura: Rudolf Němec 76
akvarel, karton
25,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1912-13
bronzová plastika
v. 27,4 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1913
komb. technika, kvaš, pastel, karton
49 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD J. Trampota 1913
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevný pastel, papír
29,5 x 23 cm
Signatura: sign. PD Král 1931
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
litografie 31/40
58 x 34 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 67
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
kresba tužkou, papír
27,5 x 22 cm
Signatura: sign. LD F. Muzika 47
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
komb. technika, tempera, tužka, pastelky, karton
31,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD Toyen
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
92 x 67 cm
Signatura: sign. PN Jan Bauch 1940
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |