1909–2006
160
150 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
olej, sololit
v 31 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD 85 Valter K, na rubu Valter K / 1985
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
45 x 62 cm
Signatura: sign. PD K. Valter 46
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. UD 89. Valter
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kvaš, papír, sololit
45 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD Valter 58
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. UD Valter 80
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, plátno
90 x 100 cm
Signatura: PD Valter 82
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, lepenka
32,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Valter
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
100 x 90 cm
Signatura: sign. PD Valter 2. 6. 82
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. PD Vatler K 81
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
42 x 54 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Valter Pohnánec
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
kvaš, papír
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD KV 41
1988, 1990
olej, plátno
70 x 80 cm
Signatura: sign. LD Valter 88, DU Valter 90
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |