1909–2006
160
150 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
barevná serigrafie
v 24 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Valter K.
olej, plátno
55 x 60 cm
Signatura: sign. LD Valter Karel
olej, sololit
30 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Valter 78