1909–2006
161
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
olej, plátno
90 x 100 cm
Signatura: sign. PD Valter K 85
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olejová tempera, karton (adjustováno na sololitu)
58,5 x 42 cm
Signatura: sign. PD Javoříčko Valter K 79
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, sololit
34 x 35 cm
Signatura: sign. LD Valter 81
Vyvolávací cena: | 12 500 Kč |
olej, plátno
90 x 100 cm
Signatura: sign. PD Valter K 80
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
80 x 76,5 cm
Signatura: sign. PD Valter 89
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, překližka
66 x 60 cm
Signatura: sign. DU Valter K 1972
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
30 x 34 cm
Signatura: sign. na rubu Valter 1979
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
tempera, lepenka
43 x 52 cm
Signatura: sign. LD Valter 64
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. DU Valter 90
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
90 x 100 cm
Signatura: sign. PD Valter K 81
komb. technika, tempera, tuš, karton
24,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Valter 86
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
1961 -1972
olej, překližka
66 x 60 cm
Signatura: sign. LD Valter 72
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |