1909–2006
161
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
olej, plátno
55 x 60 cm
Signatura: sign. LD Valter Karel
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, sololit
30 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Valter 78
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
44 x 57 cm
Signatura: sign. PD Valter 70
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, překližka
25 x 34 cm
Signatura: sign. LD Valter 81