1909–2006
160
150 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. PD Vatler K 81
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1988, 1990
olej, plátno
70 x 80 cm
Signatura: sign. LD Valter 88, DU Valter 90
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kvaš, papír
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD KV 41
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
42 x 54 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Valter Pohnánec
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, plátno
100 x 90 cm
Signatura: sign. PD Valter 2. 6. 82
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. LD Valter 88
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
42 x 53 cm
Signatura: sign. DU Křenovy dvory 64 Valter
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. PD Valter 93
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |