1909–2006
161
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
tempera, lepenka
46 x 57 cm
Signatura: sign. PD Valter K.
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, plátno
106 x 115 cm
Signatura: sign. LD Valter K 80
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, sololit
70,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD Valter 93, na rubu Valter K
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
akryl, sololit
26 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD Valter 85
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |