1909–2006
160
150 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
olej, plátno
85 x 81 cm
Signatura: sign. DU Valter 89
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
dřevořez, barevný autorský tisk 3/6
30 x 39,5 cm
Signatura: sign. DU Valter 74
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
originální papírotisk
45 x 59,5 cm
Signatura: sign. DU Valter K 81
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
116 x 105 cm
Signatura: sign. PD Remírek Valter K 93
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
41 x 54,5 cm
Signatura: sign. PD K Valter 58
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, sololit
30 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD Valter K 81
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |