1909–2006
160
150 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
olej, lepenka
30 x 34 cm
Signatura: sign. na rubu Valter 1979
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
tempera, lepenka
43 x 52 cm
Signatura: sign. LD Valter 64
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. DU Valter 90
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |