1909–2006
160
150 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
barevná serigrafie
v 24 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Valter K.
olej, překližka
66 x 60 cm
Signatura: sign. DU Valter K 1972