1909–2006
160
150 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. UD Valter 93, na rubu KV, na blindrámu Valter K.
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
95 x 100 cm
Signatura: sign. PD Valter K 88
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. PD Valter 73
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: sign. LD Valter 80
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |