1909–2006
160
150 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
olej, překližka
v 67 ✕ š 61 cm
Signatura: LD Valter K 72, na rubu Valter K / 1972
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
tempera, sololit
v 48 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD 64 K Valter
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tuš, karton
v 33 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD 87 / Valter
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |