1909–2006
160
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. LD 87 Valter
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, sololit
29 x 35 cm
Signatura: sign. UD Valter 1982, na rubu Valter Karel
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. UD Valter K 80, na rubu Valter K. 1980
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |