1909–2006
161
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
barevná serigrafie
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Valter K 1993 v tisku
olej, lepenka
32,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Valter
olej, plátno
90 x 100 cm
Signatura: PD Valter 82