1909–2006
160
150 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
olej, plátno
90 x 100 cm
Signatura: sign. PD Valter K 81
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
komb. technika, tempera, tuš, karton
24,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Valter 86
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
1961 -1972
olej, překližka
66 x 60 cm
Signatura: sign. LD Valter 72
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |