1909–2006
161
151 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
olej, sololit
48 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD Valter 65
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, deska
21,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Valter K
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olejová tempera, karton
44 x 57 cm
Signatura: sign. PD Valter 65
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
akvarel, pastel, tuš, karton
29,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Valter 86
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |