1900–1970
82
154 %
150 000 Kč
300 000 Kč
olej, překližka
26 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
2. pol. 40. le
olej, lepenka
30 x 36 cm
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1924
olej, plátno
50 x 69 cm
Signatura: sign. PD Jan Slavíček 1924
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, malířská lepenka
17 x 25 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kol. r. 1930
olej, malířská lepenka
59,5 x 40 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
42 x 50 cm
Signatura: sign. PD Jan Slavíček 1920
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
40. léta 20. stol.
olej, překližka
24 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kol. r. 1930
olej, plátno
81 x 60 cm
Signatura: sign. LD Jan Slavíček
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kol. r. 1940
olej, překližka
55 x 65 cm
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
40.léta
olej, dřevěná deska
39 x 47 cm
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, malířská lepenka
38 x 40 cm
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
I.pol.40.let
olej, plátno
50 x 71 cm
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |