1900–1970
82
154 %
150 000 Kč
300 000 Kč
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček 1934
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
54 x 73 cm
Signatura: sign. PD Slavíček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, překližka, původní rám
38 x 43 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |