1900–1970
82
154 %
150 000 Kč
300 000 Kč
2. pol. 40. le
olej, lepenka
34,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
olej, dřevěná deska
37,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček