1900–1970
82
154 %
150 000 Kč
300 000 Kč
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. PD Slavíček 1923
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno na dřevěné desce
22 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček, na rubu Jan Slavíček
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, malířská lepenka
26 x 35 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček, na rubu Jan Slavíček 1969
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, sololit
90 x 43,5
Signatura: sign. UD Jan Slavíček 1950, na rubu pod přípisem Jan Slavíček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
46 x 55 cm (výřez)
Signatura: sign. LD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
60 x 82 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček 1964
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |