1900–1970
82
154 %
150 000 Kč
300 000 Kč
olej, plátno
v 65 ✕ š 80 cm
Signatura: LD J. Slavíček 1965/XI.
olej, lepenka
v 38 ✕ š 46 cm
Signatura: PD J. Slavíček