1900–1970
82
154 %
150 000 Kč
300 000 Kč
olej, malířská lepenka
v 28 ✕ š 35 cm
Signatura: PD monogram J. S., LD Honza Slavíček 1929, na rubu Jan Slavíček
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, překližka
v 37,5 ✕ š 49 cm
Signatura: LD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
61,5 x 102,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Slavíček
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, malířská lepenka
19 x 24 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
olej, dřevěná deska
46,5 x 55,5 cm
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kolem 1925
olej, malířská lepenka
46,5 x 56 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
47 x 56 cm
Signatura: sign. PD J Slavíček
olej, plátno
56 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček 1966
olej, malířská lepenka
27 x 35 cm
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, sololit
27 x 32 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček 1934
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
54 x 73 cm
Signatura: sign. PD Slavíček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |