1900–1970
82
154 %
150 000 Kč
300 000 Kč
1935 - 36
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
olej, sololit
v 90 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD 1950 / Jan Slavíček
akvarel, karton
v 40 ✕ š 56 cm
Signatura: PD Jan Slavíček / 1950
akvarel, karton
25 x 35 cm (výřez)
Signatura: LD Jan Slavíček Cote dAzur 1956, na rubu Jan Slavíček
litografie
28 x 40,5 cm
Signatura: PD Jan Slavíček, LD Jan Slavíček 1965 v tisku
akvarel, karton
25 x 35 cm (výřez)
olej, sololit
90 x 43,5 cm
Signatura: UD Jan Slavíček 1950, na rubu Jan Slavíček
olej, sololit
90 x43,5 cm
Signatura: UD Jan Slavíček 1950, na rubu pod přípisem Jan Slavíček
akvarel, karton
49 x 65 cm
Signatura: PD Jan Slavíček (nečitelná datace)
olej, malířská lepenka
25,5 x 34,5 cm
Signatura: PD J. Slavíček
9 x ofset
9 ks 14,5 x 10,5 cm
Signatura: na přebalu Jan Slavíček 31/V 1941, 8 x Slavíček v tisku
akvarel, karton
49 x 65 cm