1900–1970
82
154 %
150 000 Kč
300 000 Kč
kol. r. 1930
olej, plátno
81 x 60 cm
Signatura: sign. LD Jan Slavíček
40. léta 20. stol.
olej, překližka
24 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček