1900–1970
82
154 %
150 000 Kč
300 000 Kč
olej, sololit
28 x 36 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, překližka
27,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
komb. technika, papír
42,8 x 54,1 cm
Signatura: sign. PD Jan Slavíček Venezia 1947
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
30. léta 20. s
olej, překližka
20 x 24 cm
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, lepenka
16 x 24 cm
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
1929 - 30
olej, plátno
41 x 33 cm
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, překližka
26 x 34,5 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1935 - 36
olej, plátno
50 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |