1900–1970
82
154 %
150 000 Kč
300 000 Kč
olej, malířská lepenka
19 x 24 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, dřevěná deska
46,5 x 55,5 cm
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kolem 1925
olej, malířská lepenka
46,5 x 56 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |