1900–1970
82
154 %
150 000 Kč
300 000 Kč
1940 - 45
olej, dřevo
37,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, plátno
97 x 110 cm
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
40. léta 20.st
olej, plátno
50 x 70 cm
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, malířská lepenka
69,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD J Slavíček 37
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |