1883–1961
129
148 %
177 875 Kč
600 000 Kč
olej, překližka
23 x 38,2 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1939
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, překližka
43,5 x 70 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 37
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, překližka
16 x 27 cm
Signatura: sign. na rubu autorem D 11/2 1939
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, překližka
22 x 33 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1947
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, lepenka
30,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Drtikol
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
olej, překližka
30 x 31 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1946
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, překližka
21 x 26 cm
Signatura: sign. LD Drtikol
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, lepenka
52,5 x 38 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1938
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, překližka
38 x 43 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1943
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
27 x 35 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1942
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |