1883–1961
129
148 %
177 875 Kč
600 000 Kč
olej, lepenka
36,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1939
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
polovina 20. l
bromostříbrná kontaktní fotografie
27 x 21,5 cm (výřez
Signatura: sign. PD slepotiskovým razítkem Copyright Drtikol Prague
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
autorská vícebarevná fotolitografie (olejotisk)
29 x 23 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1923
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |