1883–1961
129
148 %
177 875 Kč
600 000 Kč
olej, překližka
59,5 x 69 cm
Signatura: sign. LD Drtikol
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, lepenka
52 x 37,5 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1938, na rubu monogram 28/11 1938 D
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
27,5 x 37 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1939, na rubu monogram FD, 29/9 1939
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
36,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1939
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
autorská vícebarevná fotolitografie (olejotisk)
29 x 23 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1923
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
polovina 20. l
bromostříbrná kontaktní fotografie
27 x 21,5 cm (výřez
Signatura: sign. PD slepotiskovým razítkem Copyright Drtikol Prague
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
kolem 1925
originální fotografie - pigment
28,6 x 22,6 cm
Signatura: LD autorské slepotiskové razítko Copyright Drtikol Prague
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |