1883–1961
129
148 %
177 875 Kč
600 000 Kč
olej, překližka
24,5 x 38 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1946
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
originální fotografie
23 x 17 cm
Signatura: sign. LD Drtikol a spol. 1919
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |