1883–1961
129
148 %
177 875 Kč
600 000 Kč
bromostříbrná originální fotografie
29 x 22 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1930, slepotiskové razítko
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
29 x 22 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Drtikol 1931, na fotografii slepotiskové razítko autora
olej, překližka
28 x 20 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1942
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |