1883–1961
129
148 %
177 875 Kč
600 000 Kč
olej, překližka
16 x 27 cm
Signatura: sign. na rubu autorem D 11/2 1939
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, překližka
22 x 33 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1947
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, lepenka
30,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Drtikol
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |