1883–1961
129
148 %
177 875 Kč
600 000 Kč
olej, dřevěná deska
46 x 38 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 43
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1925 - 30
bromografie č. 60
20 x 25,8 cm
Signatura: značeno LD razítko 60 Drtikol-Prague Bromografie Poděbrady
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1922
originální fotografie bromostříbrná
20 x 16 cm
Signatura: značeno autorským razítkem - Drtikol a spol. Praha 1922
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
originální fotografie, olejotisk
8,5 x 11,5 cm
Signatura: značeno na rubu F Dr 003
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
originální bromostříbrná fotografie
10,8 x 15 cm
Signatura: značeno na rubu 1930
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |