1883–1961
129
148 %
177 875 Kč
600 000 Kč
v 41,5 ✕ š 56,5 cm
Signatura: PD Drtikol 1932
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
v 25,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Drtikol 41, na rubu monogram 21/2 1941 FD
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kolem 1925
fotografie
10,8 x 8 cm
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, překližka
48 x 49 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1943, na rubu značeno 20/4 1943 monogram
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
komb. technika, kvaš, tempera, barevné křídy
49,5 x 74 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Drtikol 1932
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
bromostříbrná fotografie
28,5 x 22,5 cm
Signatura: značeno PD zbytek razítka Drtikol - Prague Bromografia, č. 117 narubu tužkou
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
originální bromostříbrná fotografie
22 x 16 cm
Signatura: PD slepotiskové razítko Drtikol spol. Praha 1923
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
bromostříbrná fotografie
23,5 x 18 cm
Signatura: značeno PD 87 Drtikol - Prague Bromografia Poděbrady
28,3 x 22,2 cm
Signatura: signováno vpravo dole Drtikol 1930, slepotiskové razítko Copyright Drtikol Prague
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej na sololitu
29,5 x 40 cm
Signatura: signováno vlevo dole Drtikol 1948
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
originální fotografie
26 x 20 cm
Signatura: sign. PD slepotiskovým razítkem
bromostříbrná originální fotografie
29 x 22 cm
Signatura: signováno a datováno PD Drtikol 1930, slepotiskové razítko
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |