1883–1961
129
148 %
177 875 Kč
600 000 Kč
komb. technika, kvaš, tempera, barevné křídy
49,5 x 74 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Drtikol 1932
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
originální bromostříbrná fotografie
22 x 16 cm
Signatura: PD slepotiskové razítko Drtikol spol. Praha 1923
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
bromostříbrná fotografie
23,5 x 18 cm
Signatura: značeno PD 87 Drtikol - Prague Bromografia Poděbrady
bromostříbrná fotografie
28,5 x 22,5 cm
Signatura: značeno PD zbytek razítka Drtikol - Prague Bromografia, č. 117 narubu tužkou
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |