1883–1961
129
148 %
177 875 Kč
600 000 Kč
bromostříbrná originální fotografie
29 x 22 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1930, slepotiskové razítko
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
29 x 22 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Drtikol 1931, na fotografii slepotiskové razítko autora
olej, překližka
28 x 20 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1942
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, překližka
24,5 x 38 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1946
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
originální fotografie
23 x 17 cm
Signatura: sign. LD Drtikol a spol. 1919
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1922
originální fotografie bromostříbrná
20 x 16 cm
Signatura: značeno autorským razítkem - Drtikol a spol. Praha 1922
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, dřevěná deska
46 x 38 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 43
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1925 - 30
bromografie č. 60
20 x 25,8 cm
Signatura: značeno LD razítko 60 Drtikol-Prague Bromografie Poděbrady
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
originální bromostříbrná fotografie
10,8 x 15 cm
Signatura: značeno na rubu 1930
originální fotografie, olejotisk
8,5 x 11,5 cm
Signatura: značeno na rubu F Dr 003
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
43 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1939
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, lepenka
31 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1940