1883–1961
129
148 %
177 875 Kč
600 000 Kč
olej, lepenka
52 x 37,5 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1938, na rubu monogram 28/11 1938 D
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
27,5 x 37 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1939, na rubu monogram FD, 29/9 1939
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |