1933–2022
338
140 %
246 500 Kč
4 172 Kč
650 000 Kč
vypalovaný dřevěný reliéf
90 x 90 cm
Signatura: sign. uprostřed monogram EO 83, na rubu Eduard Ovčáček 1983
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
komb. technika, plátno
70 x 80 cm
Signatura: sign. E. Ovčáček 80
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |