1933–2022
338
140 %
246 500 Kč
4 172 Kč
650 000 Kč
komb. technika, plátno
80 x 75 cm
Signatura: sign. DU E. Ovčáček 84
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
60 x 70 cm
Signatura: sign. PD E Ovčáček 68
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
2000
patinovaná bronzová plastika
v. 49 cm
Signatura: sign. vzadu dole 3/12 E. Ovčáček
olej, koláž, lepenka
38,5 x 24,2 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 63
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
barvené, pálené dřevo
71,5 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček 1980
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |