1933–2022
338
140 %
246 500 Kč
4 172 Kč
650 000 Kč
komb. technika, koláž, kresba, plátno
90 x 80 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 81
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
propalovaná koláž
85 x 100 cm
Signatura: sign. DU E. Ovčáček 81
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
olej, lepenka
29,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. na rubu E. Ovčáček 1963
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
komb. technika, lepenka
47 x 34 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček 1960
Vyvolávací cena: | 53 000 Kč |
koláž, sololit
122 x 92 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček 1965
Vyvolávací cena: | 175 000 Kč |